História našej firmy

Svoju realitnú karieru som začal v roku 2008 ako začínajúci maklér v medzinárodnej spoločnosti M&MReality. Po odborných školenia a skúškach zo všetkých realitných oblastí som  sa prepracoval sa do TOP10 maklérov Slovenska v tejto spoločnosti. No zároveň som zistil, že moja spoločnosť nedokázala byť dostatočne pružná na požiadavky mojich klientov zo špecifického regionu Slovenska.
Následne v roku 2010 som založil Gemereality, ktorá na realitnom trh pôsobí dodnes s cieľom poskytnúť klientom pri predaji, prenájme a kúpe nehnuteľnosti KOMPLEXNÝ REALITNY SERVIS, na čo najvyššej úrovni a podľa požiadaviek klientov.
Roky poctivej práce mi pomohli presadiť sa, vybudovať a udržať si dobré meno mojej kancelárie. Počas mojej praxe sme zrealizovali množstvo obchodov a získal tak cenné a odborné skúsenosti, ktoré viete získať iba v praxi.
Pomôžem Vám počas celého procesu obchodu, od ponúkania Vašej nehnuteľnosti, obhliadkami a nájdenia kupujúceho za najvyššiu cenu, podpísania kúpnych zmlúv a návrhu na vklad, až po odovzdanie nehnuteľnosti protokolom a prepisom u dodávateľoch elektriny, plynu a vody.
great-start-up-space

Zabezpečím Vám:

  • právne poradenstvo a bezpečný kompletný servis
  • poskytnutie hypotekárneho úveru
  • znalecký posudok
…urobím všetko preto, aby váš predaj alebo kúpa nehnuteľnosti sa uskutočnila  profesionálne a bezpečne.
Za poskytnutie ručím svojim menom.

Ing. Ivan Trunko

Majiteľ a zakladateľ GemeReality.

85 realitných obchodov

210 spokojných klientov

25 aktuálnych ponúk