Diskrétnosť

Serióznosť

Spokojnosť

Professionalita

Odkup nehnuteľností:

Odkúpime Vašu nehnuteľnosť a vyplatíme všetky Vaše dlhy.

0917 10 29 67

Potrebujete rýchlo predať Váš dom, byt alebo pozemok?
Vykúpime Vašu nehnuteľnosť do 48 hodín   aj s finančným vysporiadaním.
– peniaze dostanete okamžite
– diskrétnosť obchodu
– jasné podmienky

Výkup zadĺženej nehnuteľností:

Nezvládate splácať úvery, splátky, nebankové pôžičky, chodia Vám upomienky, či iné dlhy a záväzky a hrozí Vám, že prídete o svoju nehnuteľnosť alebo predaj nehnuteľnosti exekútorom?
Úspešne pomáhame ľudom, ktorým hrozia exekúcie či strata bývania.
Vieme Vám poskytnúť profesionálnu  právnu a finančnú pomoc.
Rýchle vieme vyriešiť výkup alebo odkup družstevného bytu, alebo nehnuteľnosti s exekúciami a záložným právom /úverom/.

Výkup nehnuteľnosti - postup

  1. Pripravte si všetky dostupné informácie a doklady, ktoré súvisia s vašou nehnuteľnosťou a ktoré budeme potrebovať pre rýchly a bezpečný výkup Vašej nehnuteľnosti.
  1. V prípade, ak na danej nehnuteľnosti sú dlhy za nájom, exekúcie, splátky v nebankových inštitúciách alebo iné pozdĺžnosti, je dobré dopredu si pripraviť všetky potrebné dokumenty. Je potrebné aby sme vedeli komu  a koľko dĺžite. Následne nás kontaktujte telefonicky, mailom alebo osobne nás navštívte osobne na Šafárikova 22, Rožňava. /GEMEReality/
  1. My osobne prídeme pozrieť vašu ponúknutú nehnuteľnosť a priamo na mieste si prezrie všetky dokumenty, ktoré máte k dispozícii a   nasledne preveríme ich správnosť a ponúkneme sumu, za ktorú vašu nehnuteľnosť sme ochotní odkúpiť.
  1. V prípade, ak budete súhlasiť s nami ponúknutou cenou, navštívite nás v našej kancelárii a uzavrieme kúpnu zmluvu, kde konkrétne uvedieme všetky podmienky kúpy, prípadné dlžoby na danej nehnuteľnosti vyrovnáme a    celú kúpnu cenu (prípadny rozdiel kúpnej ceny) vám vyplatíme v hotovosti, alebo prevodom na váš účet.
  1. Ak budete potrebovať náhradné bývanie, zabezpečíme vám ho. Samotný výkup nehnuteľnosti sa realizuje pod prísnym dohľadom advokáta, ktorý určí a navrhne optimálny spôsob takéhoto úkonu. Všetky právne náležitosti súvisiace s predajom zabezpečíme MY a takisto zaplatíme všetky poplatky spojené s prevodom nehnuteľnosti.