Chalupa Lúčka okr. Rožňava

049 42 Lúčka, Slovensko

Podrobnosti

Ponúkame Vám na predaj rekreačnú chalupu. Chalupa o výmere 120 m2 sa nachádza v obci Lúčka pod Husitckým kostol ktorá je vzdialená len 19km od Rožňavy a 69km od Košíc. Je kompletne zariadená a rekonštruovaná, celoročne obývateľná. Rovinatý pozemok 1300m2.

Chalupa sa rozprestiera na 1 podlaží – okrem pivnice. Denná časť  sa skladá z obývacej izby s krbom spojenej s kuchyňou, jedálenskou časťou rekonštruovaná kúpeľna so sprchovým kútom a toaletou  a  s výstupom na slnečnú terasu z ktorej je krásny výhľad na okolité lesy národného parku Slovenský kras v blizkosti Zádielskej doliny. Súčasťou chalupy je samostatná kotolňa s kotlom zo zásobníkom na pelety, ktorý vykuruje celý dom /stačí ju raz navštíviť za 3 dni/. Pri chalupe sa nachádza vonkajšie sedenie s ohniskom. Terén pri chate je vyrovnaný s možnosťou pestovania v záhradkárskej časti. Prístupová cesta je asfaltová.

V celej chate sú radiátory- možnosť rýchleho vykúrenia v zime. Strecha bola menená pred 10 rokmi. Komín je dvojitý. Okná drevené – izolačné dvojsklo. Kompletne nová elektroinštalácia, rozvody vody, kúrenia. Vodovod obecný. Kanalizácia vyvedená do vlastnej žumpy.

Táto lokalita je rajom pre milovníkov prírody s celoročným využitím. Počas zimného obdobia si ľudia môžu vychutnať turistiku (Zádielska dolina, Slovenský kras) či bežkovanie. V letnom období si prídu na svoje fanúšikovia rybolovu. Lesy nad obcou sú vychýrenou hubárskou oblasťou.

Cena: 110.000,- EUR

Ihneď voľný.
Viac info na 0917 102 967

  • ID: 3743
  • Published: 20. marca 2024
  • Last Update: 21. marca 2024
  • Views: 456